Олексій. Мене з роботи не звільнять?


ШИШАЧЧИНА: червня 2020 Грошове забезпечення поліцейського складається із посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, що мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. Він зазначив, що на 2022 рік у держбюджеті на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Питання про те, коли піднімуть зарплату військовим в 2022 році, залишається досить актуальним. Більш того, президент сам говорить про те, що необхідно змінити різницю між зарплатами новачків і офіцерів, які служать в армії вже кілька десятків років. Більш того, влада планує збільшити рівень пільг для армійців, щоб зробити службу в армії більш привабливою. Одні служать в тилу, тобто спокійно несуть військову службу і не ризикують, а інші працюють в АТО, де проходять бойові дії в режимі реального часу. Йдеться про те, що на службу залучаються люди, які колись пройшли військову кафедру, навчаючись у вузі. Щодо 2022 року, то в планах уряду знаходиться те, що зарплата ЗСУ 2022, в таблиці повинна зрости на 10 %. Сума для цього закладена в Державному бюджеті, і ці новини зараз активно обговорюються. Для порівняння, зарплата лісничого в приватній лісовій компанії в Північному Рейні-Вестфалії становить приблизно 2930 євро – 3800 євро брутто.

Наприклад, у Північному Рейні-Вестфалії продавець має максимальну ставку 2528 євро брутто (сума, з якої утримуються податки та внески), включаючи доплати, починаючи з шостого року роботи. У разі прийняття законопроєкту, у 2023 році зарплата рядового поліцейського, який не має вислуги та наукових звань, трохи перевищуватиме 30 000 грн, а при наявності стажу понад 25 років, звання старшого начальницького складу (офіцера) та відповідної посади, сягатиме 100 000 грн. Ще кілька років тому були спроби вирівняти невідповідність між заробітними платами рядового персоналу і людей, які займають більш високі посади на службі, тому що розрив був дуже серйозний. Як повідомили у прес-службі Jeronimo Martins Polaka, починаючи з січня 2018 року співробітники мережі Biedronka отримують від 200 до 500 злотих на місяць більше залежно від місця розташування магазину, стажу та посади. На збільшення своїх прибутків вони можуть очікувати вже після року роботи, а при наявності трьох років стажу їх дохід становитиме не менше 2950 злотих брутто (трохи більше 2100 злотих нетто). У 2022-му році очікується збільшення мінімальної заробітної плати, що відбудеться ближче до кінця року, і середньої зарплати, в тому числі і для військових. Також залишається незмінною сума єдиного податку 2-га група, адже для розрахунку за весь рік береться значення мінімальної зарплати на 1 січня поточного року.

На початку 2018 року найбільші польські дискаунтери оголосили про підвищення оплати праці своїм працівникам, яке було зумовлено не лише зростанням мінімальної зарплати в Польщі до 2100 злотих, але і рядом інших причин. В купі з низькою оплатою праці це створює корупційні ризики. Розрив між зарплатами йде істотний – від 10 до 15 000 гривень, і дана ситуація також не вважається зовсім нормальною, тому що останні новини говорять про те, що грошове забезпечення військовослужбовців в зоні АТО буде збільшуватися. Правда, все ж складно відповісти на питання про те, так чи буде підвищення зарплати військовим в 2022 році в Україні, website тому що фактично в Державному бюджеті гроші на це закладені, але офіційні дані з приводу відсотка збільшення, або будь-якої надбавки поки відсутні. Такі дані на початку грудня 2021 року оприлюднив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Така індексація включається до зарплати грудня 2022 року. ► осіб, які втратили працездатність: з 1 січня – 1934 гривні, з 1 липня – 2027 гривень, з 1 грудня – 2093 гривні. Наприклад, прикордонники заробляють близько 8000 гривень, іноді 10 000 гривень, в перерахунку на долари це навіть не досягає 300 доларів.

18 000 гривень, а в зоні АТО ця цифра збільшується до 28 – 30 000 грн. Що відбувається в зоні АТО? Щодо заробітних плат, то в даний момент люди, які служать в тилу, тобто виконують безпечну роботу, заробляють практично в півтора рази менше, ніж ті, хто знаходиться в зоні АТО. З українських новин стало відомо, що в поточний момент армія фактично розділена на дві частини. Для довідки: АТО-це антитерористична операція, яка почалася ще в 2014-му році, і триває донині, хоча на поточний момент мирне населення страждає куди менше, ніж це було на самому початку. На неї планують виділити у понад 4 рази більше, ніж раніше. Зарплата офіцера куди більше, ніж у звичайного рядового, тому що звичайний солдат заробляє близько 10 000 гривень в мирному регіоні, і якщо він йде в АТО, то оклад підвищується в залежності від надбавок і рівня небезпеки. Зазвичай співробітники кажуть «Платіть більше, або я звільняюся» у тому випадку, коли не дуже тримаються поточного місця роботи.